BABYSHOWER HAKKINDA  > 

BABYSHOWER HAKKINDA

Babyshower doğacak olan bebeğe hazırlanan kutlamadır. Türkçe de aynı zamanda ‘’hoş geldin Bebek Partisi ‘’ olarakta adlandırılır.Doğacak olan bebeğe hediyeler alınır. Babyshower için özel süslemeler, tabaklar , bardaklar  kullanılır. Parti için davetlilere çeşitli ikramlıklar (Pasta, Kurabiye, Cupcake vb.) ve doğacak bebeği hatırlatacak küçük hediyeler hazırlanır.. Bu süslerin renkleri doğacak olan bebeğin cinsiyetine göre farklılık göstermektedir. İngilizcesi  ‘bebek için hediye yağmuru’ olarak çevirilen  bu partinin amacı bebeğin ve annenin ihtiyaçlarını tamamlamak ve  keyifli bir gün geçirmektir.
 
Nerede yapılır?
Babyshower  özel salonlar , ev , hastane,  restaraunt veya cafelerde yapılabilir. Bu tamamen ailelerinin kişisel tercihidir.
 
Kim organize eder?
Babyshower Partisini  ;  anne, annenin akrabaları , yakın arkadaşları veya bu işle ilgilenen profesyonel babyshower organizasyon şirketleri düzenler.
 
Babyshower hediyesi
Babyshower partisine katılan kişilerin bebeğin ihtiyaçları için getirmiş olduğu hediyelerdir. Bu hediyeler :
Bebek kıyafetleri
Bebek önlükleri
Bebek patikleri
Bebek pusetleri
Bebek arabaları
Biberon
Emzik
Vb bebek ve bebek ile ilgili ailenin ihtiyaçlarını kapsayan hediyeler olabilir.
BABYSHOWER HAKKINDA
BABYSHOWER YEMEKLERİ
BABYSHOWER MALZEMELERİ
BABYSHOWER FİRMALARI
KELİMELER

Baby Shower

, baby shower malzemeleri, baby shower hediyeleri, baby shower nasıl yapılır, baby shower partisi, baby shower nedir,baby shower organizasyon
© 2020 Baby Shower. Tüm Hakları Saklıdır.